Watify

Watify

Dnia 18 marca 2015 roku w godzinach od 17:00 do 20:30 w Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, w sali 329 mieszczącej się na trzecim piętrze odbędzie się Konferencja Watify, w której wezmą udział ikony cyfrowe. 

Biznesowe Rewolucje

Biznesowe Rewolucje

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców borykających się z różnymi problemami dotykającymi bezpośrednio kwestii prowadzenia działalności gospodarczej do skorzytsania z programu "Biznesowe Rewolucje",  który w kompleksowy sposób porządkuje podejście do strategii, działań marketingowych i zdobywania klientów. Jest to idealny program dla wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają konkretnych rozwiazań ułatwiających prowadzenie biznesu - od strategii budowania i rozwoju firmy, przez szukanie klientów, po strategię marketingową i kompletny plan działania.

Nowy partner PWSZ w Elblągu

Nowy partner PWSZ w Elblągu

Dnia 28 stycznia br. Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk oraz Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlano-Montażowego ELZAMBUD Sp. z o.o. mgr. inż. Piotr Boryszewski podpisali umowę o współpracy pomiędzy Uczelnią i firmą.

Innowacyjny model doradczy dla przedsiębiorców AMICUS RES

Innowacyjny model doradczy dla przedsiębiorców AMICUS RES

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z kompleksowego, innowacyjnego i skutecznego modelu doradztwa AMICUS RES wypracowanego w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego pt.   "PI Opracowanie i upowszechnienie innowacyjnego narzędzia świadczenia kompleksowych usług doradczych".

 
Co piąty polak chce założyć firmę

Co piąty polak chce założyć firmę

Niemal co piąty Polak zamierza w ciągu najbliższych trzech lat założyć firmę, a dwie trzecie uważa przedsiębiorczość za dobrą ścieżkę kariery. Choć wartości te są niższe niż przed trzema laty, to wciąż znacznie przewyższamy unijną średnią. W Polsce, podobnie jak na świecie, przybywa młodych przedsiębiorców zakładających start-upy w obszarze nowych technologii.

 
 
Co tu zrobić aby zarobić?

Co tu zrobić aby zarobić?

Rok akademicki trwa, niestety nie wszyscy dostali stypendia, a ci którym się to udało są zdania, że są one za niskie.

Wtedy powstaje pytanie co tu zrobić aby zarobić? Sposobów na dorobienie jest wiele, ale nie zawsze jest na to czas. I co wtedy?

Odpowiedź brzmi: załóż sobie firmę w AIP PWSZ. Jeżli nie masz pomysłu niech Cię zainspiruje 40 najczęściej zakładanych firm przez studentów w AIP:

1 | 2 | 3 | 4
następne >