Biznesowe Rewolucje

Data: 03-02-2015
Biznesowe Rewolucje

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców borykających się z różnymi problemami dotykającymi bezpośrednio kwestii prowadzenia działalności gospodarczej do skorzytsania z programu "Biznesowe Rewolucje",  który w kompleksowy sposób porządkuje podejście do strategii, działań marketingowych i zdobywania klientów. Jest to idealny program dla wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają konkretnych rozwiazań ułatwiających prowadzenie biznesu  - od strategii budowania i rozwoju firmy, przez szukanie klientów, po strategię marketingową i kompletny plan działania.

Program składa się z pięciu modułów taklch jak plan strategiczny, oferta, narzędzia marketingowe w tym strategia promocji, systemy biznesowe oraz strategia działania efektem przejścia tych modułów jest osiągnięcie sukcesu w biznesie o czym świadczą opinie o programie i jego trenerach "Gorąco polecam Michała i Dominikę z "Biznesowych Rewolucji" każdemu przedsiębiorcy zarówno temu małemu jak i dużemu. Nie ważne jak wiele wiesz o swoim biznesie "Biznesowe Rewolucje" pomogą Ci spojrzeć na Twój Biznes z zupełnie innej strony.Dzięki Biznesowym Rewolucjom dowiedziałem się, jak w łatwy i szybki sposób zdobywać nowych klientów. Dowiedziałem się jakie są moje mocne i słabe strony oraz jak słabe strony przekuć w te mocne." - Mateusz,F8Studio.pl" Czas trwania rewolucji wynosi cztery tygodnie i obejmuje aż 30 ćwiczeń i 60 stron wniosków końcowych.

W ramach programu Biznesowe Rewolucje zajęcia odbywają się w formie warsztatów grupowych, zajęć indywidualnych oraz za pośrednictwem internetu. Szczegóły dostępne na stronie: http://www.biznesowerewolucje.com/bizrew/