NaviGate

Data: 29-02-2016
NaviGate

 W imieniu Ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Warmińsko - Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Helsinkach serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w NaviGate  - The Maritime Expo, które odbędzie się w Turku (Finlandia) w dniach 18 - 20 maja 2016 roku.

NaviGate to interdyscyplinarne oraz innowacyjne wydarzenie dedykowane przemysłowi stoczniowemu i logistyce morskiej, dotyczące głównie dziedzin, takich jak: R&D, edukacji i szkoleń, sektora ICT, nowych rozwiązań w energetyce, wzornictwa, projektowania i remontów oraz produkcji urządzeń. Wydarzenie odbędzie się w Turku, które jest centrum fińskiego sektora morskiego. W Finlandii, ponad 50% wszystkich firm z tej branży, skupionych jest właśnie wokół Turku. Jest to sieć 250 firm, 20 agencji projektowych, 15 firm wysyłkowych, a także 2 stoczni.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie: http://www.turunmessukeskus.fi/tapahtuma/navigate/.

Podczas "NaviGate The Maritime Expo", przedsiębiorcy będą mieli możliwość:

  • uczestniczenia w seminarium pt "Let`s create a Polish - Finnish Maritime business bridge" w dniu 19 maja 2016 roku,

  • wzięcia udziału w sesji rozmów biznesowych pomiędzy firmami polskimi i fińskimi w dniu 19 maja 2016 roku (rejestracja firm: (https://www.b2match.eu/navigate2016/)

  • zaprezentowania materiałów promocyjnych swojej firmy na stoisku informacyjnym WPHI Ambasady RP w Helsinkach podczas targów w dniach 18-20 maja 2016 r.,

  • odwiedzenia firm fińskich na stoiskach targowych.

W załączeniu przesyłamy Państwu formularz zgłoszeniowy oraz wstępną listę wystawców podczas "NaviGate The Maritime Expo". Wszystkich Państwa, którzy wyrażą chęć udziału w imprezie, prosimy o odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adresy: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl oraz helsinki@trade.gov.pl do dnia 31.03.2016 roku. Wypełniony formularz będzie jednocześnie materiałem do promocyjnej broszury firm, wydanej przez WPHI Ambasady RP w Helsinkach, a następnie rozpowszechnionej wśród firm w Finlandii.

W przypadku zainteresowania udziałem w wydarzeniu, zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Enterprise Europe Network, działającym przy Warmińsko - Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie.

Kontakt:

Patrycja Kaczmarczyk

e-mail: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl

tel. 89 535 67 83;

Justyna Stawecka

e-mail: j.stawecka@wmarr.olsztyn.pl

tel. 89 535 67 82.

 

Pliki do pobrania

Lista wystawców typ: pdf 630 KB
Formularz zgłoszeniowy typ: docx 231 KB